| Ana190089494849 a întrebat:

Asta cred ca e mai ciudat,dar eu am o problemă. O sa o iau pe direct am șolduri ok spre mari, talie ok fata de șolduri
, sani inexistenti si picioare groase. Nu vreau sa fiu slaba ci vreau sa știu cum talia mea sa nu mai arate dreapta din fata.Am incercat si cu exercitii si alimentație sănătoasă însă de ceva timp m-am lăsat. Si talia mea din fata arata dreaptă. Cum as putea sa o fac sa nu mai arate dreapta? Fără corset ca nu vreau sa port asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Eireann a răspuns:

E conformatia ta, alimentatia sanatoasa si sportul nu prea au ce sa faca in privinta asta. Poti crea iluzia unei siluete de clepsidra prin alegerea inspirata a hainelor (nu trebuie sa porti corset), gasesti suficiente sfaturi pe Internet.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ce motiv vrei talie care sa nu fie dreapta? Daca asa iti este scheletul nu poti schimba mare lucru.

| Ana190089494849 explică (pentru anonim_4396):

Problema este ca inainte când făceam sport nu era asa era curata dacă pot să mă exprim asa, ma gândisem ca poate era de la faptul că facem si dansuri sportive și sport in acelasi timp.Asta însemnând vara acesta.