| PurpleBubble a întrebat:

Asta e o intrebare adresata baietilor...da si fetele pot raspunde.Credeti ca fetele fara ochelari sunt mai placute de baieti decat cele cu ochelari? Dau funda!:*

Răspuns Câştigător
| がさいゆの a răspuns:

Buna.Intr-o dragoste adevarata, frumusetea trupeasca nu inseamna nimic.Adevaratii baieti care stiu cum sa iubesca isi aleg o fata sincera, buna, loiala si onesta.Nu conteaza daca nu are sanii mari sau daca nu poarta ochelari.Importanta e iubirea adevarata.

12 răspunsuri:
| vintageheart a răspuns:

Daca un baiat place o fata pentru ca are sau nu are ochelari...atunci este cel mai superficial baiat din cati am vazut laughing

| Anonymous95 a răspuns (pentru vintageheart):

Tocmai asta vroiam sa zic si eu. Eu ca baiat, nu tin cont daca o fata poarta ochelari sau nu. Totusi, cateodata sunt dragute fetele cu ochelari.

| WillWright a răspuns:

happy E penibila intrebarea! Ce conteaza ochelarii?! Conteaza persoana, felul cum arata ea!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Să-ţi răspund şi la întrebare : în general, DA, sunt preferate cele fără ochelari.

Toate cele bune.

| PurpleBubble explică (pentru bursuc001):

Daca nu observi si scuze ca nu o faci...e la categoria adolescenti da n-am ce sa-ti fac..altadata uita-te mai bine

| bursuc001 a răspuns (pentru PurpleBubble):

Te-ai "trezit" şi tu DUPĂ 4 ore!
Poate NU şti unde ai postat-o ( ceea ce nu prea cred )...

Ironiile tale NU-şi au locul aici, deoarece EU ţi-am MUTAT întrebarea la momentul în care te-am "avertizat"!

Pe viitor, te rog să fi atentă unde postezi, sau te poţi alege cu o suspendare!

Pentru alte detalii despre "regulile" de pe acest site CITEŞTE Regulamentul şi "Întrebări Frecvente" la linkul :
http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

O seară plăcută.

| Dariusuu a răspuns:

Nu inteleg rostul acestei intrebari?

Cine de aici iti va da un grafic in care sa iti arate cat la % sunt placute fetele cu ochelari sau fara ochelari. Sa fim seriosi.

Depinde de fata, daca iti place atitudinea ei, nu vad de ce ar mai conta daca poarta ochelari sau nu.

Numai bine.

| Felys a răspuns:

Unora chiar le sta frumos cu ochelari, este ca un accesoriu, depinde daca stiu sa isi aleaga ramele care sa se potriveasca cu fizionomia lor

| JustMe34 a răspuns:

Fiecare om e frumos in felu lui.Si eu am o colega care, de cand ma stiu are ochelari.Eu zic ca-i draguta.Intr-o zi si-a dat jos ochelarii, nu mai retin pentru ce.Arata groaznic, parerea mea. Poate si din faptul ca m-am obisnuit s-o vad numai cu ochelari.Asa ca, parerile sunt impartite. Poti fi frumos atat fara ochelari dar si cu eiwinking

| alexandra932323 a răspuns:

Clar cu ochelari! Si ma refer la sexul oralwinking

| EllaMelly a răspuns:

Adevarul e ca sunt mai placute, dar si daca ai ochelari poti sa fi frumoasa.Alega-ti pe cineva tot cu ochelari, daca te placi cineva fara ochelari nu-i nicio problema.Si prin ochelari se vad ochii foarte bine.

| Ann0nimeN a răspuns:

Da pentru ca atunci baieti vad si culoarea ochilor acelei fete