| anonim_4396 a întrebat:

Astazi, dupa ce am plecat de la ore, am ramas mai in spate cu o colega, iar alte cinci colege au luat-o inainte.Intre noi erau niste baieti de a 6 a si unul dintre ei s-au luat de colegele mele(noi fiind a 9 a). A batut-o si pe o colega cu care eu ma inteleg mai bine, iar celelalte fete statea si se uitau cum fata respectiva era trasa de par, lovita cu pumnii si picioarele, probabil nu se bagau de frica.Atunci eu m-am dus sa o apar pe prietena mea, daca celelalte nu se bagau si pana la urma baiatul acela a lasat-o. Vreau niste pareri, am facut bine ca m-am bagat sau trebuia sa stau in banca mea? Si ce parere aveti de copii din ziua de azi-ma refer la cei de clasa a 5 a-a 8 a, care au devenit foarte violenti.

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Daa.si eu as fi facut la fel...nu mai zic nimic despre coppii astai tampiti care ar merita niste bataie pe cuvant (de la parinti)

| Ea12345 a răspuns:

De ce au atacat-o? Mi se pare fara rost...Ai facut foarte bine. E prietena ta cea mai buna, si erai obligata de prietenia ce va leaga sa faci asta.tongue

| Lorelai a răspuns:

Ai facut foarte bine ca ti-ai aparat colega! Felicitari! Poate trebuia sa te bagi din prima, sa nu mai ajunga sa dea in ea, dar e bine si asa fata de alte persoane care sunt complet nepasatoare...

| LucianaaaX a răspuns:

Prea mult wresling sau cum se cheama aia.Prea multe desene de actiune si prea multa smecherie.
Fiinda ai sarit in ajutorul prietenei tale inseamna ca tii la ea.Bravo! Insa in ziua de azi...

| claum01 a răspuns:

Ai facut foarte bine ca ti-ai aparat prietena.Ai dat dovada ca esti o prietena adevarata. Daca as avea si eu prietene ca tine... ce bine ar fi.

| Clauditza a răspuns:

Ma am auzit-o si pe asta unu de a6a sa o bata pe una de a 9a.rolling on the floor

| Em_4523 a răspuns:

Am patit si eu ceva de genu dar la mine e mai jenant pentru ca erau copii de clasa a 3 si eu sunt in a 8. Mau salvat pe mine si prietena mea colegi de clasa dar prietenei mele i-a rupt geaca. Si dupa ce i-am prins si i-am batut am avut toti probleme cu directorul