| scrypt02 a întrebat:

Astazi, in ziua de Anul Nou, mesajele cu urari se trimit la ora 00:00 sau pe seara cu cateva ore inainte? Chiar vreau sa stiu! Multumesc frumos!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ceva mai inainte de 00, 00 pentru ca la acea ora retelele de telefonie sunt foarte incarcate si risti ca mesajul sa ajunga mult prea tarziu.
La fel si daca suni.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru darrio2007):

Anul trecut ar trebuit sa primesc mesaje de Anul Nou si le-am primit aproape de Pasti.rolling on the floor
,, Mult prea tarziu'' a insemat vreo 3-4 luni!

| darrio2007 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Cool!

| Fatamuntilor a răspuns:

Am primit si am dat mesaje telefoane cu cateva ore inainte.
Nici maine nu e tarziu!

| 1231242 a răspuns:

Nu contează, le trimiți când vrei, an nou fericit!

| Adinaaa76 a răspuns:

Poti sa trimiti si mai devreme cu cateva ore si poti da si la 12 fix mesaje, gestul conteaza si cred ca e primit bine si cu cateva ore inainte si la 12 fix happy