| 123456789dumitrita a întrebat:

Astazi la ora de franceza profa ne-a spus sa facem un dialog in grup si il intreaba pe baiatul de care imi place "cu cine doresti?" El a spus ca vrea cu mine de cateva ori dar prietena mea ii spune "nu ca ea e cu mine" si au inceput sa se certe putin din aceasta dar pana la urma am vacut impreuna. Oare baiatul ma place?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Destul de probabil ori esti foarte buna la franceza si el praf.

| ovidiu123432 a răspuns:

Sunt cateva sanse sa te placa, ca sa fii mai sigura, vorbeste cu el pe o retea de socializare sau face to face daca ai curajul sa-l intrebi chestia asta.

| Strongerthanyou1 a răspuns:

Cel mai probabil, da.dar mai asteapata sa vezi cum se mai poarta pe parcurs