| Pufuliky a întrebat:

Astazi m-am certat cu prietenul meu pentru ca ma cam lua la motiv cred ca cauta motiv de cearta si nu gasea.si ii zisai sa termine ca ma supar. si imi zice "a se supara printesa"... ce credeti ca a vrut sa zica? dau fundita. un raspuns cat mai exact

Răspuns Câştigător
| Oti a răspuns:

PRobabil s-a referit ca esti tratata ca o printesa nu neaparat de catre el, de catre familie, amici, nu stiu.:d.Fiind tratata ca o printesa el crede ca te simti o printesa.Si cred ca a batut apropo ca "vai se supara printesa. ce sa-ti spun.mare nenorocire. ce ma fac?"poate asta era continuarea pe care a spus-o in gandul lui.

Poate te considera uneori fitoasa tratata ca o printesahappy

Eu asta as fi inteles.
Acum depinde.

Incearca sa ii ceri sa iti explice ce a vrut sa spuna pprinacele cuvintehappy

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Trebuia sa ii inchizi telefonul "printului"laughing
Iti dai seama ca si el a zis tot la nervi, si tot la nervi.Bizar e ca practic aveati nervi dar nu stiti de cethinking O intalnire rezolva totulhee hee

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Se supără prinţesa, e oarecum o ironie, în sens că eşti prinţesă nu are voie nimeni să te jignească, să te supere etc. Gândeşte-te că poate a spus şi el la nervi. Baftă!

| traficanta a răspuns:

A zis asa ca probabil era prea suparat pe tine si vrea sa scoata in evidenta faptul sa ai fite, sau ceva de genul.Cum crede el, desi poate era suparat atunci, nervos si nu realiza ce spune, poate nu te considera asa, incearca sa nu te mai certi cu el din orice prostie si zi`i si lui sa fie mai calm si sa priveasca lucrurile altfel, ca nu merita sa ne facem viata amara happy

| Pufuliky explică:

Scuzati greselile 'la misto' si cacofonia...eram nervoasa