| HumanoidWorldTokioHotel a întrebat:

Astazi matusa mea m a adus acasacrying. Acum sunt foarte departe de el crying. Mama ma tot intreaba ce am de tot sunt suparata si i am spus pentru ca am plecat de la unchiu si matusa, este si asta un sambure de adevar dar mai mult pentru ca am plecat de N.:Xcrying... ce credeti ca pot sa fac sa ma intorc din nou la el?sad

1 răspuns:
| xBianca a răspuns:

Roaga'o pe matusa ta sa vina sa te ia inapoi!

Daca ai vreo verisoara sau vreun var acolo vorbeste cu ei si planificati cevahee hee!

Sau daca nu gasesti ceva ultima solutie ar fi sa ii spui mamei tale sau matusei adevarul, depinde acum de caracterul danselor, poate te vor intelege happy!

Succes :*!