| vanesaandra a întrebat:

Hey TPU.Am fost in tabara si acolo au fost mai multi baietii si fete.Si in fiecare seara ne distram totii la un moment dat am ramas singura cu un prieten(doar prieten)Stateam pe banca si radeam cand deodata a inceput(cred)Sa se dea la mine.Eu ma tot indepartam de el.Ma atingea pe spate pe umar pe mana eu m-am ridicat si am plecat.A doua zi am fost totii lapiscina si majoritatea fetelor stateau lanaga apa.El a venit langa mine si prietena mea si ne-a impins in apa cand am iesit el m-a atins pe umar si mi-a zis daca sut bine si eu i-am zis ca da.A 3 zi nu il mai suportam.Iar prietena lui cea mai buna mi-a zis ca el ar vrea sa fie cu mine.Eu trecusem printr-o chestie si nu voiam sa mai fiu cu nimeni momentan.I-am spus sa ii zica ca eu nu pot fi cu el si sa il roage sa nu se mai dea la mine.Si el nu s-a mai dat la mine pana il ultima zi cand stateam in pat in camera la 2 fete si el a venit din spate mi-a pus plapuma pe cap si ma tinea acolo. Dupa ce am iesit acolo m-a atins pe mana si mi-a zis:Scuze nu am vrut sa te sufoc.
nu stiu ce sa fac adica eu nu vreau sa fim mai mult decat prietenii si nu vreau sa ii zic in fata asta.
PS:-El are 15 ani si eu 13 jumate (nu e mare diferenta.)

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Esti prea mica pentru asta

| ElenaSA a răspuns:

Spune-i ca nu te simti bine ca glumeste si te ia prin surprindere cu joculetele astea ale lui si nu vrei sa ai un prieten pe moment.

| hhhapciuuu a răspuns:

Doar dragoste de pustani...

| DutzaDiia a răspuns:

Tine-l la distanta. O perioada nu vorbi cu el, ar fi bine sa îl ignori. Si după sa incepeti prin a fi doar amici/prieteni. Daca tot insista ar fi bine sa ii spui "vreau sa avem doar o relatie de prietenie", sa nu iti fie frica. Pentru ca daca nu ii spui el va crede ca vrei sabfi cu el. Eu asta as face in locul tău. Succes. Funda? happy :*

| IcIlIBmAb a răspuns:

Ii place sa te tachineze, asta inseamna ca vrea ceva de la tine. Vorbeste cu el sa vezi ce interes are si spune-i si tu ca ai trecut prin ce ai trecut. Chiar as vrea asa stiu cum merge treaba happy

| Mihaela300 a răspuns:

Îi poti spune ca ai trecut prin ceva mai complicat si ca momentan nu ai vrea o relatie si daca vrea puteti ramane in continuare amici.