| alexandraanamariaalexaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Astazi sumtem in vacanta! Este 22 aprilie! Pe cand incepem scoala dupa vacanta de Paste? dau funda + vot!

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Miercuri 27 aprilie 2011 începem școala.

Te asigur că e cel mai corect răspuns.
Baftă

12 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Marti incepem scoala. Da, suntem in vacanta, dar se termina imediat. Marti incepem scoala`! Pe 26 aprilie ora 8`00.

| LoveForShania a răspuns:

Marti incepem scoala. Da, suntem in vacanta, dar se termina imediat. Marti incepem scoala`! Pe 26 aprilie ora 8`00. Succes la invatat\!

| No a răspuns:

Miercuri, 27 aprilie incepem scoala happy

| blackrose7911 a răspuns:

S-a prelungit vacanta! Incepem scoala Miercuri, 27 aprilie! Yupii!

| xXxRaduxXx a răspuns:

In 26 incepe scoalawinking adica miercuri (azi s-a anuntat de la ministerul educatiei ca avem si marti liber).

| roxy_8649 a răspuns:

Pe 26 marti:*:*

| Genius8 a răspuns:

Incepem marti:d
macar vot daca nu fundalove struck

| SweetAnna a răspuns:

Am vb cu profesorii si incepem miercuri scoala pe 27 aprilie

| miki_9062 a răspuns:

Incepem pe 27

| bloodyanonima a răspuns:

Pe 24 ...asa era in program...dar sa anuntat la stiri ca mai tine vacanta pana pe 25

| Ella_8869 a răspuns:

Marti,pe 26.04. 2011 happy

| addryannaa22_9734 a răspuns:

Buna! scoala incepe pe 25 aprilie din pacate cade intr.o marti.love struckfunditsaa plz?batting eyelashes