| Koody5 a întrebat:

Ati ajuns in Franta? Urasc tara aia!
1. urasc limba franceza;
2. urasc faptul cum vorbesc (bladgueadhghasdghnasha...foarte repede frate);
3. urasc profa de fracezalaughing;
si
4. urasc Franta.

Voi? Ce tara urati cel mai mult pe lumea asta (exclus Romanialaughing) + de ce?

Răspuns Câştigător
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Si eu urasc franta din aceleasi motive ca si tine si mai urasc accentul britanic ii groaznic zici ca aia vb cu fite dupa accentul lor pe bune nu? dar tara nu o urasc asa de tare... mai urasc ce mai urasc? bineinteles ca si Romania ca is idioti romanii serios in afara de mine si de mai multe prs da altii is retardati rau cum ar fi Basescu Boc si aia din inalta societate de fraieri laughing laughing si urasc manelele de aia urasc romanii ca is niste manelisti imputiti rolling on the floor si mai urasc multe lucruri dar o tare pe care o detest nu prea am in afara de franta...

21 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De la gestul pe care l-au facut francezii live la un post de televiziune despre cersetorii romani a ajuns sa ma dezguste tot ce tine de mentalitatea francezilor

| Bacemi a răspuns:

Urasc oamenii rautaciosi, oamenii nepasatori si oamenii cu 2 fete.

| Victoria a răspuns:

Nu urasc nicio tara, dar imi place franceza si Frantawinking

| marrr a răspuns:

Urasc limba germana, ca Germania e frumoasahappy

| Kenny a răspuns:

Tot Franta urasc si eu. Profa de franca mi-a scos peri albi si nici limba nu`mi place deloc.

| shtephie a răspuns:

Yo am avut norocul sa am o profa de franceza minunata :X si m-am indragostit de lb franceza:X este f frumoasa.

| paramore a răspuns:

Snteti comicilaughingpe bunehee hee
pai mie nu imi place germana de nici o culoare dar uite ca acum m-am apucat sa o invatoh go onsi mi s-a incurcat limba intre atatia ich bich wich kiki aialaughingdar na, csf

| DracusorImpielitat a răspuns:

Urasc Franta pentru ca sunt niste rasisti, si totusi suntem obligati in scoli sa le invatam limba!

| Georgiana72947 a răspuns (pentru DracusorImpielitat):

Locuiesc in Franta si nimeni nu este rasist cu mine...stii de ce? Ca le-am demonstrat ca nu sunt proasta si ca nu toti romanii sunt la fel, AMU am si iubit francez

| ana2205 a răspuns:

Nu am ajuns in Franta, dar limba chiar nu-mi place.Cat despre profa, am schimbat o gramada pana acum!
Deci sunt cu tine frate, franceza e nasoala!laughing
Nu prea am calatorit asa mult, pana acum nu urasc nicio tara... dar nu e timpul pierdutbig grin

| SlowLikeSnow a răspuns:

Ma Franta ca aspect cred ca e frumoasa dar cu limba si profa sunt de/acord cu tine ( poate suntem frati)rolling on the floor glumeamtongue

| alexandrucr a răspuns:

Ungaria si Israel X-(

| XxAndreiMasterxX a răspuns:

Apropo cel de uraste toate tarile le uraste ca ele au cv ce tara lui nu are si la fel urasc franta si franceza dar totusi de un 6-7 invat la franceza. in rest nu am ce tari sa urasc

| Andru_6890 a răspuns:

Tu urasti Franta din cauza limbii vorbite si din cauza profei tale de franceza?! Grow up, kidsstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Republique Islamique Française... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut multe profesoare de franceza la viata mea...regula generala: toate sunt nesuferite si au impresia ca franceza e cea mai "frumoasa si melodioasa" limba.isi cam baga ele unghia in gat pentru ca in ultimul timp franceza a pierdut teren in fata englezei(din fericire). cat despre francezi imi par niste persoane arogante.limba nu mi se potriveste de loc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu urasc franta, franceza si in special pe profesoara straight face. mi-a dat doi de 3 si un 4 straight face nu suport franceza! nu stiu cum o sa trec sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frantza... din aceleasi motive si pentru ca se cred atat de tari, de parca noi am invata franceza, chiar daca suntem o tara "fracofona"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate tarile in afara de Romania.

| IonutSiAtat92 a răspuns:

Urasc francezii pentru ca sunt rasisti cu romanii, din cauza tiganilor.

| Чернобыль a răspuns:

Urasc Romania(din cauza tiganilor si a manelelor) dar imi place limba romana.
Franceza-mi place, la fel si Franta.