| raluca0306 a întrebat:

Ce parere aveti despre sfarsitul lumi in 2012?big grin

4 răspunsuri:
| JeRo a răspuns:

Este doar o minciuna nu e nici un sfarsit in 2012 am citit si eu destul de mult pe tema asta si nimeni nu se bazeaza pe ceva clar doar pe teori unii zic ca, calendarul (scuzati cacofonia) mayas se termina in 21 decembrie 2012 uni ca va fi o aliniere a planetelor dar ei nu stiu ce efect va avea aceasta aliniere si nici de ce calendarul acela se termina in 2012 deci este o mare minciuna si pana la urma daca crezi in Dumnezeu nu ai de ce sa te temi daca vine sfarsitul lumi in 2012 pentru ca dupa moartea trupului exista inca viata.

| Kitty a răspuns:

Nu iaaaaaaaaaaaaaar crying, cand mai terminati si voi cu sfarsitul asta? Nu poate incepe altceva?

| c0rn3l1uss a răspuns:

Nu am nici o părere pentru că până acum nu a venit. După ce trece o să î-ţi zic şi părerea mea.

| ‹³Janne .‹³ Chriss a răspuns:

Hai sa o luam in serios. De unde stie Maya asta ca va fi in 2010 sfarsitul lumi i? Numai D-zeu stie big grin.
Nu trebui sa va speriati :p