| Lilia2621 a întrebat:

Ati avut cazuri in care altii sa se rada de voi? Ce ati simtit in acele momente? Din ce cauza au ris acestea de voi?

Răspuns Câştigător
| xCherri a răspuns:

laughing Pai cand mi-a venit ciclul la scoala, cum eram si prima fata. Gandeste-te cum au reactionat fetele : au inceput sa rada si sa povesteasca la toata lumea. Recunosc m-am simtit putin jenant.
Dar si eu m-am ras de ele cand le-au venit lor.
Vorba aia " Cine rade la urma, rade mai bine"

2 răspunsuri:
| eliaclodia a răspuns:

Din pacate da. Din fericire m-a ambitionat sa ajung la opus, sa ramana cu gura cascata.

| Trecutprinviata a răspuns:

Ati recomand sa nu ai bagi an seama k odata ce rad sunt invidioside un lucru sau o calitate pe care o detii sau poate daca ma ansel rad de o tampenie pe care o face orice om an viata bafta : Parerea mea