| me_5148 a întrebat:

Ati avut macar o data impresia ca va irositi viata?

Răspuns Câştigător
| narcis13 a răspuns:

Nu stiu daca era impresia ca imi irosesc viata, dar mi-ar fi placut ca anii ce-au trecut sa-i petrec mult mai frumos, sa simt cu adevarat ca traiesc si sa nu-mi para rau de trecerea timpului...

13 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu...si nici nu sper sa cred vreodata asta.

| arysa a răspuns:

Da, am senzatia asta cand n-am cu cine sa ies pentru ca nimeni n-are chef, cand trec pe langa baiatul care-mi place si-mi vine sa-mi dau una ca nu pot sa vorbesc cu el, cand aud o persoana ca ma vorbeste de rau si n-am tupeu sa ma duc sa o pun la locul ei laughing

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu si sper sa nu am niciodata impresia asta.

| cioko19 a răspuns:

Nu neaparat. dar imi pare rau ca copilaria nu mi-am trait-o asa cum ar fi trebuit. happy ca o copila. acum asta e.viata merge mai departe.

| fabiola a răspuns:

Se intampla uneori cand pui prea mult suflet si esti dezamagita, dar asta-i viata -cu bune si cu rele!

| Betty18 a răspuns:

Da sigur am avut o perioada mai dificila.nu ma simteam deloc bine si nu imi gaseam locul pe langa cei din jursad

succes

| MADALINAAAA a răspuns:

Da.pentru ca nu ma distrez asa cum as vrea.si nu am parte de ceea ce imi doresc.si vad cum trec anii pe langa mine, fara sa fiu fericita. o irosesc cu banalitati... s-a instalat monotonia in viata mea...desi sunt la cea mai frumoasa varsta...

| metonst54 a răspuns:

...Numai odata?

| RappK a răspuns:

Nu!

| sunt_fericita a răspuns:

Da am aceasta senzatie de multe ori, deoarece am impresia ca trece timpul fara ca eu sa fac ceva in folosul meu sau altcuiva...

| MisterSteeck a răspuns:

De zeci de ori.oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De mai multe ori pentru ca nu am stiut ce era bine pentu mine si cred ca trebuia sa fac cu totul altceva in anii trecutisad...

| eos a răspuns:

Hmm...sincera sa fiu ma macina uneori ideea ca imi irosesc viata, dar sunt o fire optimista si cred ca e doar o pasa, iar cand va veni momentul oportun sunt sigura de faptul ca voi recupera timpul irosit anteriorbig grin