| hgjghsghjgh a întrebat:

Cat la suta din femei isi inseala sotii macar o data in viata?

15 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Multe. big grin

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mentionand faptul ca primele care se marita sunt panaramele, cred ca in jur de jumatate din neveste sunt cel putin dispuse sa se culce si cu altii, macar o data.
Dar dintre ele, multe nu o fac, ca au soti mai destepti decat ele, si ar ajunge pe drumuri.

| Drimmero a răspuns:

E imposibil sa zici un procent,, dar o fac destule. O femeie adevarata nu insala, cum nici un barbat adevarat nu insala/

| Mosotti a răspuns:

Ete nu inseala, toti inselam daca ne ia flama, ca nu putem controla asta, aia care condamna, condamna ca nu au fost in situatia aia, daca erau, faceau acelasi lucru. Nu se stie cate femei inseala insa, depinde, in general majoritatea inseala ca sunt neglijate acasa, altfel mai putin. Si barbatii la fel. Mai putini sunt aia care inseala de diversitate si atat, dar sunt si din aia.

| Frank51 a răspuns:

Intrebarea este, de ce inseala? Iar raspunsul este simplu. Aproximativ 95% din cupluri inseala, si relatia inca merge multi ani asa.

Am fost martor la o cearta anul trecut. Fata zicea "Nu te-am inselat, decat ca am facut-o o data cu x, dar si tu ai facut-o cu y". Atunci mi-am luat putin mindblow. Eu nu as putea sa stau cu cineva infidel, dar uite ca 95% din populatie poate.

| alina2k18 a răspuns:

O femeie demna bla bla bla laughing
De unde sa stim noi puisor laughing crezi ca facem recensamantu sexual pe strada laughing

| brokxy a răspuns:

90% happy

| Clytia a răspuns:

Crezi că există vreun procent exact? Sau mai degrabă, contează procentul?!
Dacă e vorba de dragoste adevărată, sinceră, nu te înșală și punct.

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

O femeie care inseala nu iubeste. Am fost o saptamana cu un baiat si l-am inselat fiindca nu ma atasasem de el. La final i-am recunoscut si am zis sa o incheiem

| Raizing a răspuns:

He-he! mai corect ar fi: cate din Ele -Vor recunoaste rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| GabrielaCioraia a răspuns (pentru Raizing):

Eu

| Raizing a răspuns (pentru GabrielaCioraia):

O.o -cineva din public 《care recunoaste》Felicitari love struck

| Atlantic007 a răspuns:

Nicio femeie nu inseala. Doar barbatii inseala cu femei maritate, nemaritate, deja combinate cu alti barbati. laughing

| GabrielaCioraia a răspuns:

Eu l-am inselat deja si nu-mi pare rau il mai insel

| adambancas a răspuns:

Bănuiesc că majoritatea.