| Genevaaa a întrebat:

Voi ce ati face in ultimele voastre momente/zile de viata inainta sa va luati viata?

8 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

As pune totul la punct, ca nu imi plac improvizatiile.

| oglindasultanului a răspuns:

Cred ca ar fi cel mai fericit moment pe care l-as trai vreodata.

| CIaudiu a răspuns:

Neaparat hardcore sex all night

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-aș ruga sa fiu iertat pentru actul extrem în sine. În rest, înainte de asta mi-aș face de cap.

| LostForForever a răspuns:

Pai nu aleg să-mi iau viața Findca nu-i normal așa ceva.

Dacă știu ca eu pot salva viața cuiva si pot dona o inima un ficat un rinichi și plămânii orice sa pot slava viața unui copil o voi face fără sa mai stau o secunda pe loc sa ma gândesc acel copil merita sa traiesca cu orice preț.

| Genevaaa explică (pentru LostForForever):

Adica ai muri donand tot din tine

| LostForForever a răspuns (pentru Genevaaa):

De fapt nu mor salvez o viața care merita sa Trăiască Iar o parte din mine trăiește o data cu ia doar ca eu nu mai exist nu-i nimic rău nici greșit in asta

| Genevaaa explică (pentru LostForForever):

Bine gandit