| anonim_4396 a întrebat:

Ati avut vreodata sentimentul ca va sufoca toate persoanele din jur dar totusi va simtiti foarte singuri, ca aveti nevoie de spatiu si totusi parca vi se pare ca nu e nimeni in jurul vostru... Sincer nu stiu ce sa fac sa scap de nestimentua sta... am momente cand ma simt singura si incep sa plang (desi am parinti mereu langa mine pe prietenul meu si chiar cateva cunostinte care sunt mereu alaturi de mine... ) Iar cand cinve incerca sa vbeasca cu mine sau sa ma consoleze ma simt sufocata si as vrea sa ma lase in pace...
Orae ce se intampa cu mine... imi poate spune cineva? astept parerile voastre...

2 răspunsuri:
| Jupiter a răspuns:

Ocupa-ti timpul cu diferite hobby-uri, ca sa nu mai ai timp sa plangi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este un gol in sufletul fiecarui om de pe pamant avand forma Lui Dumnezeu, iar la tine acest gol nu este umplut.Iti spun acest lucru deoarece si eu am trecut prin asa ceva, dar stand pe genunchi si vorbind sincer! cateva minute cu EL.plangand fara vreun motiv.am simptit iubirea si pacea Sa revarsanduse in fiinta mea. Fac acest lucru si acum.happy