| Christinutzaa a întrebat:

Ati avut vreodata senzatia ca vreti sa faceti ceva care sa va defineasca, dar sa nu stiti ce?! Uneori stau si ma gandesc ce o sa fac cand o sa mai cresc...la ce liceu ma voi duce, la ce facultate sau ce meserie voi face.Acum as vrea sa ma ajutati sa gasesc activitati pe care le pot face cu prietenii sau fara... ceva artistic, distractiv si de care sa imi amintesc cand voi mai creste.:d
P. S.:Sunt fata si am 14 ani:d.Sunt o fata energica...

2 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Pai poate caci pe loc nu stii cum sta treaba ce te-ar putea defeni ce te-ar putea scoate in evidenta eu mi-am gasit hobiul in Photoshop Design fac imagini si fac ceva ce-mi place mult si tu iti vei gasi ceva ce sa faci ai sa vezi happy

| alinbrd a răspuns:

Vezi sa iti canalizezi energia aia spre lucruri bune.