| AdiZone a întrebat:

Ati avut vreodata un sentiment nostalgic?

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

De multe ori.

| danay72 a răspuns:

Sunt normale și inevitabile sentimentele nostalgice. Ne fac sa ne amintim de lucrurile frumoase din trecut, ceea ce e foarte bine. E rău dacă acestea sunt persistente, atunci ne pot face sa ne simțim descurajați, iar acest lucru ne face rău. De aceea, atitudinea pozitiva ne ajuta sa mergem mai departe. O inimă vesela este sănătatea trupului.

| CdeMetal a răspuns:

Nu de multe ori.

| AdelaElena88 a răspuns:

In ultima perioada am avut chiar foarte multe, din pacate sad

| MedeeaXx a răspuns:

De o groaza de ori. Dar dacă ai un animaluț de companie sa știi ca ajuta. Eu vorbesc cu câinele meu si parca după ma simt mai bine.