| Denisse66 a întrebat:

Ati iubit vreodata? Cum este acest sentiment?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Foarte frumos.Dar poti avea si deceptii.

| Simona a răspuns:

Este frumos, dar eu mereu am acea "frica" de dezamagire! big grin Asa ca incerc sa fiu cat mai intelegatoare si rationala intr-o relatie!batting eyelashes

| yiby a răspuns:

Atunci cand iubesti te simti foare bine vorbesti si razi mereu, nu te deranjeaza daca cineva iti vorbeste pe un ton mai ridicat, nu iti este frica aproape de nimic. Ai impresia ca suna telefonul de fiecare data cand auzi un zgomot si tmpul pe care il petreci impreuuna cu el pare infim

| saddasdasdad a răspuns:

Te vei trezi cu gandul la el/ea depinde ce orientare sexuala vei alege pana la urmalaughing inima o sa-ti bata tare o sa fie placut pana il/o gasesti cum te inseala cu altul/alta. restul e poveste

| CastraveteMurat a răspuns:

Dar tu nu ai simtit niciodatat acel sentiment? Esti fantoma? Oricine cunoaste iubirea la un momentdathappy.
Pai, e frumos.Un cuvant de la persoana respectiva te poate duce in Rai sau in Iad. Un zambet face ca inima ta sa iasa din piept. Dupa parerea mea e cel mai magnific lucru omenesc.

| nicoleee30 a răspuns:

La inceput este frumos, apoi totul estee de **** si aiurea :*

| Denisse66 explică:

Nu am iubit pe nimeni CastraveteMuratEfataヅ deoarece nu am avut cui sa-i daruiesc acest sentiment!

| MarieXd a răspuns:

Este minunat daca si persoana pe care o iubesti are aceleasi sentimente ca si tine.happy