| bOom a întrebat:

Ati avut vreodata vreo obsesie de a fi blonda insa nu aveati niciodata curajul de a face-o? Mie mi-ar sta blonda daca am ochii caprui inchisi, iar pielea alba(chiar palida as spune)

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mai bine pastreaza-ti culoarea ta! cuym a zis si federerdinamo, multi ar vrea sa aiba culoarea ta!
si sunt prea multe bancuri cu blonde!
Succes!love struck

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Eu am avut obsesia, si mi-am indeplinit'olove strucklove struck
am fost cateva luni blonda,
si apoi m-am re vopsit ciokolatiulove struck

| ATHOS a răspuns:

Pune o peruca sa vezi daca iti place!

| federerdinamo a răspuns:

Nu sincer niciodata nu am avut o obsesie de a fi blonda. Eu sunt satena si imi place culoarea parului meubig grin. Eu zic sa te mai gandesti daca te faci blonda sau nubig grin...pentru ca multi poate ar vrea sa aiba culoarea parului tau si nu o au:*

| bOom explică:

Mentionez ca ma parul saten deschis