| dulshe a întrebat:

Sunt blonda(un blond mai inchis), am ochii caprui si pielea mai alba, ce machiaj sa folosesc? Ce culori? Cum sa ma machez?

Răspuns Câştigător
| Parintele a răspuns:

Uite cateva sfaturi:
http://blonda.ro/......ru-blonde/

4 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Cu placere dulce. Merci pentru. premiu.

| Sara a răspuns:

Poti folosi auriu, noante de maro si mov... Astea folosesc si eu cel mai des, si cateodata un roz mai inchis. Incearca diferite site uri de make up, si aplica sfaturile de acolo, si vezi daca ti se potriveste.

pa, PA.

| dulshe explică:

@NoGod mersi pentru siteul ala

| dulshe explică:

@nogod, nu ai pentru ce
@denimitza iti mulutesc si tie pentru sfat, am sal am in considerare!