| antoniaidk a întrebat:

Ati comandat vreodata de pe site-ul "wish"?
am pus in cos vreo 20 de produse, totul bine pana cand m-a pus sa-mi bag codul pin si am refuzat...mi se pare fake..sunt dezamagita, credeti ca e de incredere? sad

Răspuns Câştigător
| Julizz a răspuns:

Buna!
Acum m-am uitat si eu pe site si m-am uitat si la constructia sa putin (sunt Programatoare IT).
Pare destul de fake, nu arunca banii!

| antoniaidk explică (pentru Julizz):

Multumesc mult! nu stii macar alte site-uri care sa fie de incredere? dar nu magazine gen Emag. ceva cu produse americane doar ca in lei...

| Julizz a răspuns (pentru antoniaidk):

Depinde ce produse doresti.
Ca stiu ca in Romania sunt Sephora si Elefant.ro care vand produse Americane

| antoniaidk explică (pentru Julizz):

Pai cum era si Wish, cu haine, obiecte pentru casa, accesorii, cosmetice...dar nu foarte scumpe.

| Julizz a răspuns (pentru antoniaidk):

Mai e si Douglas.dar cam atat.

| antoniaidk explică (pentru Julizz):

Haine..accesorii?

| antoniaidk explică (pentru Julizz):

Ebay e de incredere?

| Julizz a răspuns (pentru antoniaidk):

Da,ebay e ok

10 răspunsuri:
| skrillex79 a răspuns:

Bună,am comandat de o sumă de ori de pe Wish, sunt de încredere! Singurul minus e ca produsele nu prea au calitate (gen haine etc.) oricum ce pretenții sa ai la niște produse de 5-6 euro

| Fekhete_Isabella_1976 a răspuns (pentru skrillex79):

Buna.Eu incerc sa plasez o comanda pe Wish.Singura problema e ca la adresa de livrare am de ales intre America, Anglia Canada etc.Nimic de Romania.Ma poti ajuta?

| Tepordei a răspuns:

Bună, în cât timp ajunge o comanda de pe wish?