| minniemouse1312 a întrebat:

Ati copiat vreodata la olimpiada?!

17 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bună!
Eu personal nu, dar când am fost odată, o fată a copiat şi a prins-o, i-a luat lucrarea i-a scris copiat pe ea şi a chemat ceva oameni. Îţi dai seama în ce situaţie penibilă a fost fata aia, dar nah, greşeala ei.

| onasis1961 a răspuns:

Consider că dacă ai ajuns la acel nivel nu mai e nevoie de înşelătorie.Asta e copiatul.NU?

| darrio2007 a răspuns:

Daca ai ajuns la olimpiada nu vad de ce trebuie sa copiezi.Te bazezi pe cunostintele tale.Nu este ca o teza la scoala.Nu am copiat.

| 3my098 a răspuns:

Nu.

| Dyanita a răspuns:

Nu am fost niciodata la o olimpiada dar parerea mea este ca daca ajungi la olipiada inseamna ca stii si ceva, apoi nu cred ca s-ar putea copia deoarece este totusi o olimpiada unde vor asista si 2-3 profesori.

| AgathaRo a răspuns:

Sincer nu! Ce rost ai mai avea sa te duci la olimpiada. Depinde ce olimpiada adica pe scoli/judet. Daca te toarna faci scoala de ras. Mai degraba nu te duci la olimpiada.

| Laaaaaariiiiiiiii a răspuns:

Dacă ajungi să mergi la olimpiadă înseamnă că ştii mule lucruri despre materia respectivă, ai note bune faci suplimentar şi că profesorul te-a ales întocmai. Deci părerea mea că ţiii totul pentru tine. Şi nici nu împărtăşeşti sau iei de la alţii.
Deci nu.

| 21Ratio a răspuns:

Nu.

| DigiMind a răspuns:

Da. Am copiat trei pozitii de start la suta de metri, si o stafeta. Imi cer iertare, imi era foame.

| Pinker a răspuns:

Nuuuu

| KitKat15 a răspuns:

Se presupune ca daca ajungi la olimpiada, esti bun. De ce ai copia? Desigur, daca nu ai fi copiat si inainte. Raspunsul este nu.

| minniemouse1312 explică (pentru KitKat15):

Nu am copiat, insa, altii spun ca poti sa copiezi si nu stiu ce..eu sunt de parere ca nu trebuie sa copiez la olimpiada.happy

| KitKat15 a răspuns (pentru minniemouse1312):

Ai dreptate. happy

| Anca_4010 a răspuns:

Nu ti se pare stupida intrebare? te duci sa esti destept sau ca esti un bun copiator,, aiurea!laughingrolling on the floorLOL

| minniemouse1312 explică (pentru Anca_4010):

Poate tu esti vaca, my darling, am spus mai sus, daca nu stii sa citesti! happy

| Anca_4010 a răspuns:

Esti idioata, cretina, stii macar sa citesti?laughingrolling on the floor

| ancutza a răspuns:

Daca ajungi sa dai olimpiada inseamna ca esti bun...am fost de multe ori si daca chiar vrei sa copiezi se poate trebuie sa stii cumlaughing)