| nicoleta01 a întrebat:

Ati folosit spuma de par weela? este buna de ceva? dar se poate folosi si apoi sa indrepti parul?

3 răspunsuri:
| Contrast a răspuns:

Indiferent de marca spumei, nu se foloseste inainte de a intinde parul nimic in afara de solutii speciale pentru protectia parului..., nici spuma, nici gel, nici fixativ,, nici ceara...
Spuma Wella e un produs de coafat foarte bun... dar fara placa, dupa!

| Pufuleteeeee a răspuns:

Wella folosesc si eu de mai mult timp si vreau sa zic ca e foarte buna dar chiar dupa ce o folosesti NU e indicat deloc sa iti inndrepti paruk cu placabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicio spuma nu se poate folosi si apoi indrepte parul pentru ca ti l arzi foarte raubatting eyelashes