| Niculae_Raluca_1998 a întrebat:

Ati folosit vreodata fond de ten pe vergeturi? Stiti cumva niste fonduri de ten rezistente la apa si mai ieftine pe care as putea sa le aplic pe fese ca sa nu se mai vada la mare vergeturile si sa nu se vada ca-s data cu fond de ten?

3 răspunsuri:
| HinataYuno a răspuns:

Iti recomand eu ceva mai bun, fa sport si ai grija cu mancarea, vergeturile le poti ascunde, dar nu e bine pentru. sanatatea ta, pana acum doua saptamani si eu eram lenesa, dar totusi suntem fete si trebuie sa avem siluete, suntem tinere trebuie sa ne mentinem sanatatea. Oricat de mult ai avea de invatat, de putin sport iti poti face timp. Eu am foarte mult de invatat si uite ca totusi m-am apucat de sala. Stiai ca grasimile neasimilate/grasimea se depune pe vasele de sange si inima? Eu te sfatuiesc sa te pui pe treaba, pana la vara vei arata super, si eu am burtica si vergeturi, dar pentru asta m-am apucat de sport. Pe langa sport si alimentatie echilibrata( ce e destul de greu, sa ai una), poti lua si o lotiune din aceea pentru. celulita de corp... Succes.

| Niculae_Raluca_1998 explică (pentru HinataYuno):

Ma lupt cu vergeturile de ani de zile, fara interventie nu am ce sa le fac, mi-am cumparat fel si fel de creme si am dat sute de lei. O sa apelez la interventie, dar cand o sa fiu majora. Eu am intrebat de niste fonduri de ten pentru a nu se observa la mare, asta nu inseamna ca sunt lenesa si nu incerc nimic, doar ca mi-e rusine cu ele.

| HinataYuno a răspuns (pentru Niculae_Raluca_1998):

Okey... deci cu sportul nu merge? Eu merg la sala si instructorul mi-a dat un program pentru. slabire si vergeturile deja nu se mai prea observa. Daca ai un fond de ten rezistent la apa, poti incerca ideea ta.