| XModerator a întrebat:

Aţi fost dependenţi de xat? Cum aţi învins această dependenţă?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eram plictisit si stateam acolo pana cand am dat de TPU si sunt dependent de acest site e mult mai interesant.

| Liviu a răspuns:

Xat. ma leaga multe amintiri de xat.
Am peste 3 ani de xat la actual
Mam lasat de curand de un an si ceva nu mai frecventez des aceste chaturi
Depinde pe ce chaturi ai intrat poate ne cunoastem.
Poate am fost prieteni/dusmanihappy
Te astept in privat cu idd tau de mes daca doresti sa vorbim.

| 女明DongRi a răspuns:

Haha ajunsesem sa fiu dependenta de xatlaughing uite cum am scapatlaughing ma certasem foarte rau cu un asa-zis "prieten" si apoi am rarit`o cu xatu` pentru ca nu voiam sa-l intalnesc, caci stateam pe acelasi xat in general.happy asa mi-am gasit si mai multe activitati, si chiar nu ma simteam plictisita asa incat sa mai intru pe xat.happy sper ca te-am ajutat.happy

| Alecsa_3512 a răspuns:

H. tu esti!
rolling on the floor)))))Patetic!
Al dracul esti ma! :
Nu mai pot de ras!
Doamne fereste! rolling on the floor)

| Alecsa_3512 a răspuns:

=H. doamne fereste!
Tu ai pus intrebarile despre ej!