| SaRiNoOtZa a întrebat:

Ati luat vreodata o nota proasta la matematica cand erati voi elevi sau inca sunteti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În clasa a 9-a am luat un 3 din cauză că mă încurcasem la o formulă. Am avut (și încă am, sunt a 12-a acum) un profesor foarte rătu...

27 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mereu am detestat matematica si era singura materie care imi tragea toata media generala in jos.Ma duc la pregatire la mate de 4 ani si lucrul asta ma face sa o detest si mai tare. Cea mai mica nota a fost un 4

| Pho3nix a răspuns:

Numai o nota proasta?laughing
Eu sunt paralel cu matematica si o urasc.

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Nu am fost buna la matematica si nici acum nu sunt.Nu imi place.
Cea mai mica nota primita a fost 4.

| daniDeeDee a răspuns:

In cls a 10-a am avut media 7hee hee in rest numai medii de 5hee hee nu mi-a placut matematica.

lolita
| lolita a răspuns:

Da, la matematica eram cea mai buna dar din pacate nu eram preferata profesoarei deoarece vorbeam foarte mult la ore, si nu cu ea, de ciuda mi-a pus un 2, mai bine ma dadea afara de la ore. nu mi s-a parut corect dar ce sa fac laughing

| night_crawler a răspuns:

Eu iau note proaste la mate aproape in fiecare saptamana....ma simt terorizat... sad

| Orannginna a răspuns:

Da, dar era la test initial tongue. N'am fost prea constiincioasa pe atunci, acum m-am invatat minte big grin.

P. S. A fost un 3 don't tell anyone

| Bia:X a răspuns:

Cea mai mica nota a mea la mate... a fost 5 happy da si eu urasc matematicahappy

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

E..am castigat am luat 1 laughingrolling on the floor..serios

| Larette a răspuns:

Eram cea mai buna din clasa.incepand din clasa a 6 a. ca tin minte ca pana atunci aveam grija sa iau numai de la 7 in jos, dar si acum o iubesc

| Suzy a răspuns:

DA sad in pacate, dar am invatat si am reparato #:-s

| clawss a răspuns:

Acum 2 ani in clasa a X-a am luat un doi. am vrut sa chiulim toata clasa, dar cativa dintre colegi s-au intors, le-a predat o lectie noua si la urmatoarea ora ne-a dat lucrare din lectia pe care a facut-o cu 3 elevi. Asa ca nu mai chiuliti dragi colegi!

| SaRiNoOtZa explică:

Ammy nota mea cea mai mica a fost 5.

| anca2903 a răspuns:

In a 6a am luat un 5...

| onofrei89 a răspuns:

Aoleu, numai eu am primele note din clasa a 12-a :3, 3, 1? Ma simt flatatlaughing

| yourfriend_1956 a răspuns:

A mea cea mai mica la mate a fost 8

| laura_2327 a răspuns:

Cea mai mica nota a mea de la mate (pana acum!) a fost 5 big grinbig grinbig grin

| milckey16 a răspuns:

Nota mea cea mai mica a fost 7 dar azi ne aduce scorpia testele si cred ca 6

| κίllą a răspuns:

Da am luat crying

| tatiana14 a răspuns:

Cea mai mica nota la matematica pana acum e un 5big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Matematica nu a fost niciodata punctul meu forte! Nu mi-a placut niciodata.Bineinteles ca a trebuit sa o invat fara prea multe comentarii.Note au fost..de la 3 la 10. In liceu am scapat de ea in clasa a 11-a. Cat m-am bucurat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da un 1 in tezacrying cica am copiat da nu aveam nimic la minesad in rest numa 8, 9, 10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ik

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se prefigureaza un 2! Asa ca nu fii trista. nu esti singura. baga si tu un pai.

| myhaitza_3919 a răspuns:

La mate cea mai mica nota a mea a fost 8 insa la franceza am luat 3 am mai dat o lucrare acu si creca iau 5...Si mai am note de asta... dar mate imi place la nebunie!

| ammy a răspuns:

Da in clasa a -7a am luat un 6sad la un test... dar pentru ca am raspuns la ora mi-o pus 7big grin
Si nota ta cea mai mica care a fost?