| Cierroo a întrebat:

Ati placut vreodata o persoana care va este prieten? Cum v-ati controlat gesturile avand in vedere ca e destul de greu, mai ales cu cele involuntare?
Si alta intrebare prosteasca; Cum ati reusit sa treceti peste, daca a fost o iubire "secreta"?

Răspuns Câştigător
| kermit1312 a răspuns:

Nu merita sa astepti mai mult la o persoana care zici ca nici nu tine cat de putin la tine, cauta pe cineva cu care acest sentiment este reciproc

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care gesturi involuntare?

| christall a răspuns:

Nu inteleg. De ce trebuie sa fie secreta?

| Cierroo explică (pentru christall):

Pentru ca nu isi are rostul...mai ales cand sti deja ca nu este reciproca.

| marinel0099 a răspuns:

Sunt hitman si te pot rezolva pe 750 de lei