| divinuu a întrebat:

De ceva timp am cunoscut un baiat si ne-am vazut destul de des. el vine cu 1 prieten sau doi iar eu cu 2 fete de obicei.happyLa inceput ii placea de mine, m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el, dar l-am refuzat...Acum nu stiu ce e cu mine de m-am indragostit de el.mai ales ca azi cand ne-am vazut am fost foarte irascibila si mai ca nu ziceam nimic.Asa a fost si data trecuta.cred ca totul a luat amploare cand el a inceput sa se dea la una dintre prietenele mele, aceasta raspunzandu-i la avansuri.Adica stau doar ei doi, se tin in brate, ea sta in poala la el etc.Am intrebat-o daca e cu el si a zis "Nuuu, doamne fereste.laughingAm vb despre tine, stii ca vreau sa va combin". Nu prea cred ca au vb despre mine, avand in vedere gesturile lor tandre.Inainte i-a placut de o alta prietena a mea dar ea l-a intrebat: Ce am eu si nu are Denysa? Iar el a zis: Lasa-ma ma cu Denisa ta... mie imi place de tine cum vb cum arati etcstraight face.

Ce ziceti? Sa incerc sa fiu cu el sau s-o las balta? Mi se pare genul de baiat care umbla din floare`n floare. dar cand il vad cum se poarta cu prietena mea imi vine sa scot fum pe nas. Oare ea chiar incearca sa ne cupleze?raised eyebrows

5 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

Nici eu nu cred a asta vrea.Sau poate vrea sa nu iti arate asta, sa nu te raneasca, da eu zic sa accepti sa fii cu el daca te mai intreaba si da-te si tu la el smug

Apropo si pe mine ma cheama Denisa laughing

| SlowLikeSnow a răspuns:

Da sunt sigura ca vb despre tine ( in sensul rau) si cred ca el chiar umbla din floare-n floare mai bine gaseste-ti unul mai bun

| anika33 a răspuns:

Adevarate prietene mai ai si tu laughing. Eu zic sa incerci sa-l uiti...sunt multi baieti draguuuti pe lumea asta.Nu se opreste lumea la el.Si in legatura cu prietenele tale, mai bine ti le-ai schimba.In viitor poate o sa se intample tot asa sa-ti placa un tip si ele sa ti-l sufle. Tu faci cum vrei... Fundita?:X:*

| mimiwewem a răspuns:

Nu cred:-s

| zVIk7oRz a răspuns:

Crek ca vrea sa te faca geloasa