| XatomisX a întrebat:

Ati ramas corigenti la vreo materie? eu ma romana laughing cu 3 asta e viata invat sa imi scot 7winking

19 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Ca să ai performanţa să ai 3 medie pe semestru, cred că nu ai învăţat o lecţie.Bravo ţie de aşa performanţă.Cam greu de scos 7.

| DNSK a răspuns:

Daca stai pe net, ce sa-i fac?

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Invata.

| CautNume a răspuns:

Nu.

| bloodyhell a răspuns:

Vai ce amuzant e frate sa nu-ti stii propria limba.

| KristalPop a răspuns:

Nu, decât o singură dată în clasa a XII, la chimie, pe primul semestru, nu din cauză că nu ştiam chimie că ştiam tot, începând de la formule, probleme, tot, dar m-am luat în gură cu profa.
Eram îngrozit că mai era şi anul cu BAC-ul, moartea mea să nu iau BAC-ul.

| michelia a răspuns:

L-ai citit prea mult pe Minulescu credhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai rusinos sa ramai corigent, motive ar fi foarte multe principala vina o aveti voi pentru. ca nu faceti nimic pentru viitorul vostru voi sunteti cea mai proasta generatie cea a loserilor.
Cu bautura si tigarile chiulul si altele va veti afunda tot mai mult in prostie, dar poate si parintii vostri sunt niste vai de capul lor ori vau oferit prea multe.
SA VA DUCETI SA IMPINGETI VAGOANE CU CAPUL IN GARA CA DOAR LA ASTA SUNTETI BUNI>

Răspuns utilizator avertizat
| XatomisX explică (pentru ஐஐ):

Asta este un copil de clasa a 7-a maxim de-aia face asa eu sunt a 12-a la filologie normal ca este greu de tot la mine dar ce sa inteleaga un pustiwinking

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru ஐஐ):

Nu am cum sa fiu in locul lor si nici nu am ramas vreo data corigent, iar liceul l-am terminat.

| pisicutzamik a răspuns:

Viata merge inainte, vei trece si pestea astea! bafta

| HellGirl666 a răspuns:

La mate rolling on the floor. ☺

| OhGodWhy a răspuns:

Mate sad in a 12-a bag pla!

Răspuns utilizator avertizat
| 0ZZI a răspuns:

Da la fizica... Am 3, 3, 4 la fizica, o sa trebuiasca sa mi le indrept sem. al 2 -lea >>. >>. succes si tie big grin

| XatomisX explică (pentru 0ZZI):

Eu am la romana 3 3 3 3 si 3 in teza [rolling on the floor))))))))) mersi la felwinking

| alexu77 a răspuns:

Eu nu am ramas corigenta la nici o materie.cea mai mica media a mea e 7 la matewinking.