| RheaLustzig a întrebat:

Ati spus vreodata unui baiat ca il placeti prima? Cum va-ti simitit? Ati fost respinsa sau si el v-a spus ca va place? (P. S Dau fundita persoanei care ma ajutat cu aceste raspunsuri)

Răspuns Câştigător
| PrinţeSisi a răspuns:

Da o singura data i-am zis unui baiat ca imi place de el.big grin si nu m-a respins spre bucuria mea:Xdar acum gandindu-ma mai bine nu ar fi trebuit sa o fac mai bine sa vina el la mine decat sa ma duc eu la el pentru ca asa sar crede prea important, seducator etc.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da am zis odatabig grin si da am fost primahappy insa spre bucuria mea sentimentul a fost reciproc:X, si el ma placehappy.

| 2fast4you_7849 a răspuns:

Dapp. i-am zis.happy, dar spre nefericirea mea lui nu`i place de minehappydestinul. dar sti nu prea e bine ca fetele sa faca primul pas.happy

| mabytza a răspuns:

Da eu i-am spus... adica i-am zis pe direct. stii mie imi place de tine esti simpatik am avut noroc ca si el ma placea si nu m-a respins insa acum imi place de alt baiat si nu pot sa ii mai zic nu stiu de ce