| mady_1396 a întrebat:

Ati vazut filmul seria Karate Kid, sau macar cel din 1984? daca da. ce parere aveti despre el?:X

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am vazut toata seria. Mi-a placut foarte mult.

| CenturyChild a răspuns:

Da sunt super tari. Adica am vazut karate kid 1 karate kid 3 si 4 (cred, cu fata ). Toate au fost super nostime si il ador pe actorul care a jucat rolul lui mr. miyagi (miyagi chiar a fost un luptator de karate in realitate), e super nostim cum vorbeste in engleza tongue pacat ca a murit... crying Cel mai mult mi-a placut finalu de la karate kid 3 ( mai ales ca urma sa particip si eu la o competitie de kata) happy

| mady_1396 explică:

Un mare plus al filmului este tocmai pustiu... ralph macchio pe numele lui. era frumusel foc pe vremea aia. Nici acum nu mi se pare urat dar imi pare rau c anul a mai evoluat in cariera de actor pentru ca avea infatisarea aia de copil si nu se potrivea rolurilor