| DeNyyy a întrebat:

Ati vazut la televizor acea fetita de 11 ani care a ramas insarcinata si a nascut o fetita perfect sanatoasa de 3, 30 kg? nu stiu voi ce credeti eu practic nu imi pot imagina asa ceva. voi ce credeti?

10 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Doamne fereste! S-a distrus complet. Copilul da viata unui copil. E noua fraza. straight face
Oricum, este bine ca fata e snatoasa, la fel si mama [fetita de 11 ani].
P. S : imi dai si mie site'ul unde ai vazut faza? ca vreau si eu sa vad. sa ma documentez. laughing

| Tourniquet a răspuns:

@❤°º•★DeNy★•º° ❤, era cumva pe site-ul www.stirileprotv.ro sau pe antena1?

| DeNyyy explică:

Din pacate nu mai gasesc linkul...

| DeNyyy explică:

Krissy.nu era nici pe protv nici pe antena. era pe undeva. chiar nu mai situ.

| cornel a răspuns:

Aceasta fetita nu mai are niciun viitor.astea sunt fetele in ziua de azihappy

| luciana200972 a răspuns:

Cred ca este inconstienta, sa cresti un copil nu-i asa usor, dar totusi sunt de parere ca si parintii au vina lor, conteaza si educatia pe care i-au dat-o, cert e ca si-a stricat copilaria.Parerea mea.

| beatleman a răspuns:

O inimaginabil cum un COPIL de 11 mai precis o fata sa ramana insarcinata.Viata ei este distrusa si pe plan fizic si pe plan psihic.Cine a fost tatal?

| Elmma9 a răspuns:

Da-mi si mie un site unde pot sa o vad happyte rog
si mie mi se pare exagerat la varsta eisa fie gravida

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai pic de imaginatie n-ai ce-i face aste e...

| alina_8978 a răspuns:

Parerea mea este ca aceasta fata sia distrus tot viitorul! si toata copilaria! acum va trebui sa aiba grija de copil si nu va mai putea avea o viata normala de adolescent! un copil care va creste un alt copil!