| Lalylau a întrebat:

Atunci cand adaug canalul Disney Channel la SopCast cu urmatoarea adresa : sop://broker.sopcast.com:3912/60705 Imi apare " The channel is offline ".

De ce imi apare asa? Nu este buna adresa?
Daca stiti ca nu este buna adresa mentionata mai sus va rog sa imi spuneti care este cea corecta. happy

Vot si Funda pentru cel mai corect raspuns! Multumescc!

2 răspunsuri:
| GăbițuGabriel a răspuns:

Da. si mie imi arata la fel incerca cu alt program sa vizionezi cum ar fi: Tv Tuner.

| Lalylau explică (pentru GăbițuGabriel):

Da. Toate celelalte programe merg numai la Disney Channel imi apare asa. sad
Si am mare nevoie de acel program!

Multumesc anticipat!happy