| anonim_4396 a întrebat:

Auziti. sunt o fata de 15 ani la tonitza. in caz ca nu stiti ce e aia e un liceu de arte. gusturile mele in haine sunt... mai exagerate. si nu suport parul lung(pe mine). deeci, e un tip de care imi place. e in aceeasi clasa cu mine si de curiozitate... (intrebare adresata mai mult tipilor) i ar placea unui baiat(ca sa nu ma repet cu tip)o fata ca mine, imbracata ca o hipioata cu parul tuns scurt si o personalitate de cizma?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

DAca as fi baiat as fi atras de tine daca ai avea o personalitate puternica si sa iesi in evidenta. laughing sigur te-as remarca.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie personal, nu. Nu vad nimic atragator la o fata de genul. Dar faza amuzanta aici e ca nu conteaza ce imi place mie pentru ca nu sunt "ala". Poate tipului i/ar place de tine asa cum esti, nu ai cum sa aflii asta intreband necunoscuti pe net.

| gshdyxdjs a răspuns (pentru anonim_4396):

Corect. dar e bine sa stii si parerea altcuiva

| gshdyxdjs a răspuns (pentru anonim_4396):

O si am uitat sa mentionez faptul ca am un corp de clepsidra, picioare frumoase si o fata adoarbila. (nu sunt de loooc narcisista).meh dar nu cred ca ar conta prea mult.