| Khero a întrebat:

In opinia voastra, un baiat ar trebui sa fie tuns scurt sau cu parul mai mare? Este mai mult adresata fetelor. Multumesc

12 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Imi permit sa raspund si eu, chiar daca sunt barbat. Putini sunt baietii carora chiar le sta bine cu parul lung. Este alegerea fiecaruia, insa eu n-as adopta niciodata un asemenea look. Totusi, daca ai gasit o fata care te place asa, ce mai conteaza daca iti sta bine sau nu...

| Divy a răspuns:

Omule depinde de fizionomie nu doar de păr, oricum vor fi fete care te vor plăcea și fete care nu te vor plăcea, nu contează cum îți va sta ci cum te văd ele!

| Khero explică (pentru Divy):

"Omule", este doar o tentativa de opinie publica. Stai calma. Am propriul stil, sunt indeajuns de matur incat sa-mi pot alege o freza reprezantativa. Raspunsul tau este total pararel cu intrebarea pe care am pus-o, nu incerca sa te alaturi discutiei.

| Divy a răspuns (pentru Khero):

Dacă e așa de ce nu te-ai alăturat în categoria conversații?

| Khero explică (pentru Divy):

Pentru ca ma adresez STRICT adolescentilor, nu persoanelor 20-25 +

| Divy a răspuns (pentru Khero):

Adolescenții sunt până la 18 ani laughing

| GreenVoid a răspuns:

Da ce faci sondaj? Fiecare e diferita tu poarta l cum iti place.

| mnbvf a răspuns:

Cum îi place lui. Personal, mi-ar plăcea să-l aibă puțin mai mare ( nu lung ), în general celor cu părul creț le stă super așa.

| Softe a răspuns:

Un băiat care se respecta nu umbla pe strada cu parul mare cât al unei femei, ci se tunde scurt în părți iar sus își lasă puțin mai mare pentru ai da o forma, nu îi înțeleg pe cei cu parul exagerat de mare, e prea feminin sa îl prinzi în coada. Plus ca parul unui barbat e mult mai gras și trebuie spălat zilnic la mărimea aia.

| blackPug97 a răspuns:

Depinde si unde vrei sa ajungi cu asta... daca ii din ideea "sa atragi fete" mai bine o lasi balta.
La o fata ar trebui sa ii placa de tine pentru ce fel de persoana esti, nu sa vina la tine ca ai parul intr-un anume fel.
Asta ar insemna ca daca doamne fereste ai vreo boala si o sa chelesti o sa te lase ca nu mai esti cum ii placea ei.

Răspuns utilizator avertizat
| Anabelle1203 a răspuns:

Depinde de stil. De exemplu, mie una imi plac rockerii cu parul mare, pana la umeri. Un baiat normal i-ar sta bine cu parul tuns scurt, pe cand unui tip cu parul cret daca si l-ar lasa mare, ar fi superb big grin.