| Kaustyka a întrebat:

Avand in vedere plecarea multor romani in alte tari, cum credeti ca se poate rezolva cu economia Romaniei?,,,

Răspuns Câştigător
| alinutzapissy a răspuns:

Este o intrebare foarte buna.Economia Romaniei s-a dus de mult.nu cred ca se mai poate rezolva, ales cu basescu la puterelaughing.iar placarea romanilor in alte tari nu prea are legatura deoarece daca ramaneau aici nu aveau locuri de munca si nu rezolvau nimic.ori ca sunt aici sau acolo tot aia etongue. funda?

1 răspuns:
| Diuutsuu a răspuns:

Se va rezolva, imediat ce ne ducem la pomana lu` Basescu`.