| Misu1426 a întrebat:

Aveam carnetul de elev vizat pe anul trecut si nu am reusit sa-l vizez si pe anul asta. Am incercat sa modific datele si s-au prins, mi-au dat totusi bilet dar mi-au retinut carnetul si m-au pus sa il iau la intoarcere. Se poate sa sune la politie sau sa imi anunte parintii?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, se poate!

| Hyperion7 a răspuns:

Cred că mai degrabă încearcă să ia legătura cu școala respectiva sa vadă dacă viza chiar e reală sau doar e modificată.Ma gândesc că vei avea probleme cu școala, dar nu bag mana in foc.Ramane sa vezi.