| RoscovanaSexy a întrebat:

Aventura sau iubire?
Baietii vor raspunde aventura si fetele iubire.
Intrebarea e ce se intampla daca fata vrea iubire (o relatie serioasa) iar baiatul aventura (cateva nopti)?
Mie mi se pare ca baietii au munca usoara, dar ce fac fetele?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sex la ocazie pentru soferii profesionisti asta o pot zice si in cazul meu pentru ca nu prea dau pe langa casa, iubire au aia care stau la domiciliu

| neutrino a răspuns:

Pana la iubire, avem nevoie de aventuri.

| Daniellllll1 a răspuns (pentru neutrino):

Acum, ai zis-o! rolling on the floor

| T0T a răspuns:

Dar de unde știi că asta aș răspunde? Sunt băiat și aleg iubire. Doar ăia neserioși ar răspunde aventură.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Baietii vor raspunde aventura si fetele iubire." m-ai innebunit. Intrebare : cu cine au aventuri acesti baieti? Nu cu fete? Alea iubesc dupa o ora? Nu, si ele au tot aventuri asa ca lasa-te cu "fetele iubire".

Doar fetele proaste au parte de aceasta teapa. Cele care se arunca cu capul inainte si se culca din prima seara si dupa fac pe victimele. UNa inteligenta si care se respecta nu se arunca asa cu capul inainte. Daca o face, stie si ea cu siguranta ca e doar o aventura, nu are pretentii dupa la nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nimic.