| DiaDiana12 a întrebat:

Aveți idee cum pot strânge câțiva bani de buzunar prin intermediul online? am 15 ani și da, am un card de elev (fără sugestii video chat sau alte prostii)

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sansa online, ca esti copil mic, fara nici un fel de calificari, studii sau experinta.
Dar poti face bani afara, muncind la curatenie sau prin curte pe la vecini, bunici, rude.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Câți bani? Să faci, ce, pentru asta? Ca să îi strângi, trebuie să faci ceva, nu?

| DiaDiana12 explică (pentru sadrian46):

M as mulțumii și cu 50 de lei pe luna

| sadrian46 a răspuns (pentru DiaDiana12):

Dar, dar ce vrei să faci pentru asta? Ce știi să faci? Și online banii se câștigă făcând ceva.

| Georgian133453 a răspuns:

Esti plătit pentru a utiliza Facebook, Twitter și YouTube
https://887093o04w3s9k2nuaj4tag3sp.hop.clickbank.net