| Octaviana_9832 a întrebat:

Aveti niste idei de poze interesante?batting eyelashes. As vrea sa-mi fac poze noi si vreau si niste idei mai indraznete si mai interesante bune de impresionat. In fine, va dati seama ca o sa le editez dar vreau idei. Puteti sa`mi dati si niste poze dupa care sa ma iaubatting eyelashes. Va rog mult si frumos sad. Funda pentru cele mai interesante idei!

3 răspunsuri:
| Metin2GXmaster a răspuns:

In fata unei masini zbierand(o masina din parcare). asta iese f bine. uracat in stalp(daca ai si poti unde sa te urci) tinandute cu o mana si un picior. tot ce am pana acum.

| lily_4121 a răspuns:

Intra pe weheartit.com acolo vei gasi numeroase fotografi pe diferite teme!