| anonim_4396 a întrebat:

Aveti ocazia sa alegeti : fericire dar saracie sau tristete dar bogatie. Ce alegeti?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Dacă cineva îți garantează fericirea chiar și în sărăcie e clar că asta alegi. Nu?
Ce să faci cu bogăția dacă nu te poți bucura de ea?

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intotdeauna am ales si voi alege: fericirea!

| Mieeez666 a răspuns:

Fericire dar bogatie.

| CleanHeart a răspuns:

Fericire si saracie, cine ar vrea sa fie trist?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prima.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum poti fi fericit daca esti sarac? Cum poti fi trist daca esti bogat? Prima chiar nu are sens. A 2 am mai citit despre asta, ciudati oameni.

| WarNerve a răspuns (pentru anonim_4396):

Din nou
ce-ar fi sa faci cu chestia aia care iti ocupa craniul ce ne recomandai noua prin poza de profil.

| anonim_4396 explică (pentru WarNerve):

Nu incerca sa faci pe inteligentul daca nu esti in stare sa explici ceva

| WarNerve a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce a trebuit sa explic si nu am putut?

tu esti singurul care schimba subiectul si rade ca prostul cand e pus sa explice ceva
https://www.tpu.ro/......unoscut-o/

| anonim_4396 explică (pentru WarNerve):

Kiwi? Ciutanco, tu esti?

| missfatadelatara a răspuns:

Sărac, cinstit, fericit.

| Lion56 a răspuns:

Ce folos are bogatia daca nu te face fericit? Iar cum oricum nu bogatia te face fericit, as prefera fericire in saracie, Cred ca sunt mai multi saraci fericiti decat bogati cu adevarat fericiti.

| Mihaela_Anna_1997 a răspuns:

Buna eu una aleg fericire dar saracie!