| nobody_9468 a întrebat:

Aveti planuri pentru Pastele/vacanta asta? Ce anume?
Cum ii conving pe ai mei sa ma lase de Inviere sa plec cu prietenii?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Alii a răspuns:

Poi le zici ca te duci la biserrica cu prieteni, colegi...etc.Si vi cu lumanarea acasalaughingsa nu itnre la banuielii.:X.pe mine 1 ma lasa am 14 ani si sunt foarte multi prieteni care vin sa ma ia de acasatongue.vino cu prietene cele mai bune sau colegi sa o roge pe mama ta, eu asa fac si imi da rezultatebig grin

4 răspunsuri:
| vladimir23 a răspuns:

Simplu le spui, dar acum depinde si ce varsta ai si daca tea mai lasat sa pleci singura noapte la vreo petrecere nu cred ca va fi probleme sa nu te lase si in seara de inviere, mai ales daca o sa pleci cu cineva de incredere lor

| serpisor a răspuns:

Le zici ca te duci la biserica? Si daca te lasa te intorci cu o lumanare aprinsa sa nu intre la banuieli big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mai spus ca am un serviciu care nu are sarbatoare. Nu-mi ramine decit sa fiu cu inima alaturi de cei care se vor distra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa love struck merg la tara, pe o parte sunt fericita si pealta nu pentru ca iubitul meu nu poate veni sad si 4 zile fara el e iadul pe pamant crying.