| PumpkinDoll a întrebat:

Aveti vecini care se imbata si fac scandal?

9 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Doamne ferește, nu am!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe tata nu il pot numi vecin...

| PumpkinDoll explică (pentru anonim_4396):

Tata n are nevoie de bautura ca sa faca scandal cand ii vine rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un vecin care se imbata destul de des si se cearta cu mama lui si o bate. (Sta cu mama lui si e barbat in toata firea)

| wpetterssone a răspuns:

Nu. Locuiesc pe o stradă liniștită, într-un cartier liniștit, într-un oraș aproape liniștit.

| Elide a răspuns:

Mai se îmbată unii vecini de pe ulița mea, eu trăind la sat, am văzut multe

| PumpkinDoll explică (pentru Elide):

Daca n ai vazut topoare zburand dupa politist, tot degeaba rolling on the floor

| Elide a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Deci la voi lipsa de comunicare e grava laughing

| FruttiFresh300 a răspuns:

Da și m-am săturat de ei și realizez cât de inutilă e poliția română.