| anonim_4396 a întrebat:

Azi a fost o zi tare ciudata, cand m-am trezit m-am uitat pe ceas era 9 fix m-am pregatit de mers la scoala... iarasi m-am uitat pe ceas era 11 fix la scoala cand am ajuns m-am uitat iarasi pe ceas era 14:00 si tot asa am continuat de fiecare data cand ma uitam la ceas era ora fixa nu vi se pare ciudat, si nu ma refer la chestia ca "te iubeste cineva" nu e vorba de asta nici nu cred asa ceva. Voua vi s-a intamplat?

11 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Cred că ai un "fix".

| mona a răspuns:

Da,mi s a intamplat de multe ori si cred ca e doar o coincidenta

| EmaEmax a răspuns:

Pura intamplare.Probabil fiecare ora a ta incepe la fix si tu fiind in pauza ai tendinta sa te uiti la ceas sa vezi daca s-a sunat.

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Uite aici un raspuns nepus la o ora fixa.
Mai esti speriat/a?

-Numai bine.

| AndaVr a răspuns (pentru Jυsтℓσяγ):

Nu sunt speriata nici nu am fost si nu ma refeream sa ma uit incontinu la ora si sa fie tot fix laughing dar cand am aprins pc-ul era ora fixa laughing

| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru AndaVr):

Inseamna ca e posedat, o idee: fa-i o exorcizare.
Stai linistita, nu e nevoie sa-mi multumesti nici sa te pui in genunchi.

-Numai bine.

| AndaVr a răspuns (pentru Jυsтℓσяγ):

Eu scriu probleme grave aici rolling on the floor si tu faci misto raised eyebrows

| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru AndaVr):

Nu fac misto, pe mine, de exemplu, ma tot sacaie acest numar si anume:21.
Ce am facut eu? M-am prefacut ca-i 22 in loc de 21.
Succes la exorcizare, vei avea nevoie.

-Numai bine.

| AndaVr a răspuns (pentru Jυsтℓσяγ):

Trebuia sa te prefaci ca e 12. Si mersi! laughing

| denysukafrumusika a răspuns:

Si mie mi se intampla asta....si am prins un tic imi place sa ma uit la ceas cand e si fix pentru ca am senzatia ca ma iubeste cineva iar cand e si 59 ma uit in continu la ceas sa prind fix-ulrolling on the floor.am molipsito si pe verisoara mea cu chestia ast! dar eu sunt si superstitioasa!rolling on the floor

| Alternatiive a răspuns:

Mă bucur că nu sunt singura laughing. La mine se întâmplă la şi 11. Pură întâmplare.