| cleo23 a întrebat:

Azi am salutat tipul care imi place, s-a uitat la mine si mi-a zambit si m-a salutat si el, e cu 3 ani mai mare, si de mult imi fac curaj sa il salut. E bine ce am facut? a reactionat bine?

3 răspunsuri:
| flower_3416 a răspuns:

Buna,cand iubim orice gest minimal se pare a fi ceva formidabil un fel de speranta insa el a reactionat ...normal,politicos.Da e bine ce ai facut insa nu as vrea sa te amagesc cu vagi sperante.

| Diana_8956 a răspuns:

Diferenta de varsta nu ar fi o problema fostul meu prieten era cu 6 ani mai mare ca mine si neam inteles foarte bine si inca ne intelegem super daca nai curaj sa vorbesti cu el roaga un prieten comun de incredere sa afle subtil daca si el te place daca raspuns este pozitiv ia-ti inima in dinti si cerei nr de tel daca raspuns este negativ nu te simti dezamagita sau umilita nu s-au terminat baieti uital si deschideti poarta inimii tale pentru un alt baiat

| georgyg98_9546 a răspuns:

Pentru tine astazi se pare ca a fost o zi importanta...eu cred ca e bine ceea ce ai facut tu dar si felul cum a reactionat elbatting eyelashes