| anonim_4396 a întrebat:

Azi cand am fost la baie am vazut ca aveam pe chiloti o pata.am secretii vaginale, dar acea pata parea a fi sange...e posibil sa-mi fi venit ciclul? cat de mult vine prima oara?

Răspuns Câştigător
| Bibiraphaeltudor a răspuns:

Depinde de fiecare persoana. Da, e posibil sa iti fi venit ciclul, mai ales daca zici ca ai mai avut secretii, caci acelea iti "anunta" ciclul. Mie si acum, de la aproape 2 ani, imi vin secretii inainte de ciclu

3 răspunsuri:
| Gabi19971983 a răspuns:

Nu nu are cum! Sangele e foarte rosu! S-ar putea sa fie pe drum deca e albicioasa sau rozie maine te-ai putea astepta! Dar daca e albicioasa si miroase urat inseama ca ai o infectie!winking
Prima oara vine putinwinking Funda?

| MykyTha a răspuns:

Este foarte posibil. De obicei primul ciclu tine intre o saptamana si 2 saptamani.Depinde de fiecare organism.

| oncemore a răspuns:

Nu era foarte mare pata