| anonim_4396 a întrebat:

Azi eram pe hol la scoala si ii trimiteam un mesaj celei mai bune prietene.Vine el.si imi zice:"este samsung j700 telefonul" si se uita in ochii mei, eu:"da" si apoi plec in clasa prefacandu-ma ca sunt nervoasa ca nu mai suna prietena mea de fapt eram in al 9-lea cer:Xhappy. In a doua pauza el statea pe acolo si se uita la mine eu cu telefonul iar in mana si imi trimite un pupic:X:*. Mi se pare curios ca el nu vorbea cu mine deloc.Toate colegele mele au observat asta dar pe mine nu prea ma interesa. Vreau sa precizez ca eu il cunosteam cel mai bine pentru ca am mai vorbit cu el insa ne-am certat si bla bla bla...NU MAI POOTT SUNT IN AL 9-LEA CERlove struck

Răspuns Câştigător
| fsdfdsfdsf a răspuns:

Stai sa iti explic...

dwa! love struck

15 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Felicitari! Dar o intrebare pentru noi nu ai?happy

| Silvia a răspuns:

E posibil sa te placa.happy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Probabil te place.

| User a răspuns:

Alooo. revino-tilaughing

| Pho3nix a răspuns:

Ai prins aripi?hee hee

| lia a răspuns:

Sunt fericita pentru tine!
Acum incearca sa faci tu urmatorul pas, ca sa vada ca-l placi.

| Sniper a răspuns:

Sa inteleg ca tu ai simtit nevoie de'a ne povesti aceasta intamplare "fascinanta"?

P. S: Vrea sa fie cu tine pentru sex sau pentru a se da mare, ori e vreun pariu. Nu'ti face sperante!

| remus a răspuns:

Frumos, felicitari pentru starea in care te aflii, te rog sincer coboara de acolo eu nu vreau sa te pierdem rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| mistikk a răspuns:

Foarte frumoasa povestioara pe care ne-ai scris-o

| DerHimmelSollWarten a răspuns:

Mamica, dar tie nu ti-a spus doamna invatatoare ca nu ai voie cu telefonul la scoala? Ca au scos astia(sau voiau!) icoanele de prin clase ca se simt cei de alte religii privati de anumite drepturi.Cum naibii de nu au dat legi pentru telefoane? Of, cu ce probleme se mai confrunta copiii in ziua de azi! Si bietii parinti isi rup spinarea sa le aduca papita si sa nu-i lipseasca puisorului nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma place?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vaaaii ce romantic.romeo curat. da mesajul?, mesajul ce zicea? ce zicea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A cautat si baiatul sa se bage cu tine in seama... daca este cam tantalau, te place mai! Daca era baiat destept, gasea el altcevawinkingwinking. Oricum, nu te bucura asa de mutl. Daca il vezi maine cu una, dupa scoala?hee hee.
Eu eram foarte bucuroasa ca m-am despartit de unu`, si cand intru dimineata in clasa, dau cu ochii de el sadsad.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dac vrei sa te placa mai mult fate ca stai cu alt cineva si cum pot face o fata sa nu ma placa