| anonim_4396 a întrebat:

Azi noapte am vorbit prin mesaje cu iubitul. am uitat sa sterg 3. mama s-a uitat de dimineata in telefon cand credea ea ca dorm si nu stiu ce a vazut dar nu m-a trezit. ei nu-i convine ideea de iubit si mesajele erau super siropoase. daca ma intreaba azi de ele ce sa-i zic?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca ai o relatie stabila.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @missA! Îi spui adevărul și o convingi că nu ai de ce să o minți pentru că ea îți este o prietenă bună. Nu o judeca prea aspru pe mama ta pentru că orice părinte-i vrea doar binele copilului său. Dar, atenție, fără tonalități înalte, cu calm și diplomație, bine?
O zi cu zâmbet să ai!

| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei misa:*! Spune-i ca iti place de un baiat si pur si simplu esti impreuna cu el pentru ca il placi. Explica-i ce simti pentru baiatul acela. Daca o minti sa-r putea sa afle singura mai incolo si e va supara mai tare. Baftaa!>big grin

| Dina a răspuns:

Ca sa nu sa se mai uite la mesajele tale.

| Roxana6277 a răspuns:

Spune-i adevarul. Cred ca si tu si mama ta ati fi mai usurate daca ar sti. Si e mai bine decat sa o minti pentru ca isi va da seama si indiferent ce fel de mama este sigur ar vrea sa stie detalii de genul asta din viata ta.

| gabrielaoana11 a răspuns:

Mai bine ii spui adevarul chiar daca o minti acum mai tarziua tot va afla dar este si mai sa mnti in continuare
ps zii acum mai bine fuunda?