| FaraNume1245 a întrebat:

Azi s-au legat de mine niste persoane pe care nu le cunosc, dar le-am vazut prin oras. Mi-am intrebat cam toti prietenii, nici unul nu ii stie, dar stiu la ce scoala au fost. Cum le pot afla numele si locul unde stau?

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Mai bine las-o asa pentru ca cunosti de ce sunt in stare.
Doar daca se mai leaga de tine poti anunta autoritatile.
Mai bine te feresti decat sa le cunosti adevarata fata.
O zi bunahappy

| George_Gr_1995 a răspuns:

Dacă vrei să pari smardoi în fața lor și nu ești nu are rost să te duci cu poliția la școala lor să pornească o anchetă, te vei duce cu poliția din clasă în clasă până îi vei recunoaște pe făptași.
-Sau mai simplu îți iei tovarășii cu tine și îi aștepți în fața școlii. Dreptate îți faci tu singur, după se răzbună daca te duci cu poliția la școala lor. Bafta.